Vitajte v školskom klube detí

SME V S L N I E Č K U

Aj v tomto školskom roku deti VIII. oddelenia (4. B) každý mesiac navštevuje Slniečko. Prečítame si básničky, slovenské povesti, zaujímavosti o prírode, vylúštime doplňovačku. V našich divoch pátrame po odpovedi na otázky z histórie a súčasnosti Slovenska. Zamýšľame sa nad príbehmi ľudí, ktorým osud nebol priaznivo naklonený. Najviac sa nám páči Jožko Mrkvička a pán Áčik. Keď vylúštime tajničku, nájdeme odpoveď na súťažné otázky a pridáme aj pekné kresby na obálku a list, odnesieme ich do Slniečka. Tešíme sa na každé nové číslo. Veľmi sme sa potešili, keď sme vo februárovom čísle Slniečka našli naše vianočné kresby pre redaktorov Slniečka. Páčia sa aj vám?