• 2% dane

• 11.04.2018 15:30
      • Vážení rodičia, milí priatelia školy,

opäť sa blíži čas, keď mnohí budete mať možnosť prostredníctvom 2 % z Vašej dane pomôcť fungovaniu Občianskeho združenia pri ZŠ M. R. Štefánika, Grösslingová 48, ktorého jediným poslaním je pomáhať rozvoju a modernizácii prostredia, v ktorom Vaše deti trávia veľkú časť svojho života a skvalitňovaniu ich výučby.

Obraciame sa nielen na tých z Vás, ktorí nám svoje 2 % poukazujú (viac či menej) pravidelne – za čo Vám v mene všetkých detí našej školy veľmi pekne ďakujeme – ale aj na tých, ktorí túto formu pomoci doteraz nevyužili. Rovnako budeme povďační, ak našu prosbu o podporu pošlete aj Vašim rodinným príslušníkom, priateľom alebo známym.

2 % z Vašej dane sú jedinou príležitosťou, kedy máte možnosť niečo z toho, čo ste zarobili, nedať štátu, ale dať to niekomu, kto tieto peniaze použije v súlade s Vašimi očakávaniami. Preto Vás prosíme, bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre našu školu alebo pre inú organizáciu, využite svoje právo a venujte svoje 2 % z dane. Nestojí to nič, len trochu času.
        Veríme, že využijete možnosť podporiť Vašimi 2 % z dane naše združenie, ktoré podporuje školu a pomôžete nám tým skvalitniť prostredie a výučbu Vašich detí. Príslušné tlačivo aj s predvyplnenými údajmi občianskeho združenia nájdete tu:

Vyhlasenie-2018-DP-2017-editovatelne_Grosslingova.pdf