• Depistáž so zameraním na školskú spôsobilosť detí

• 08.02.2019 15:26

• Vážení rodičia „predškolákov“,

ponúkame Vám možnosť prihlásiť Vaše dieťa na depistáž so zameraním na školskú spôsobilosť detí, ktorá sa uskutoční dňa 19. februára v dopoludňajších hodinách, v rámci denného zamestnania detí, v priestoroch materskej školy.
        Skupinové psychologické vyšetrenie má orientačný charakter. Jeho účelom je podchytiť deti, u ktorých by bolo vhodné uvažovať o odklade školskej dochádzky o 1 rok. Na základe depistáže Vám v prípade potreby navrhnú kompletné bezplatné vyšetrenie školskej spôsobilosti v jarných mesiacoch v CPPPaP Brnianska 47, Bratislava.

Informovanie rodičov o výsledkoch depistáže prebehne v rovnaký, alebo nasledujúci deň, v popoludňajších hodinách, podľa dohody, opäť v priestoroch MŠ.

V prípade Vášho záujmu o orientačné vyšetrenie školskej spôsobilosti Vášho dieťaťa, Vás prosíme o vyplnenie tlačív, ktoré sa nachádzajú u triednych učiteliek MŠ – anamnestický dotazník, informovaný súhlas.