Vitajte v školskom klube detí

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt apríl mesiac lesov

K A R N E V A L v ŠKD

V stredu 7. februára 2018 sa v telocvični 1. stupňa zišli všetky deti, ktoré majú rady zábavu, súťaže a tanec. Privítala ich lienka Dáška. O hudbu sa postaral Marek a Nikolka Hamuliaková porozprávala deťom zaujímavosti o fašiangoch. V prehliadke masiek každého oddelenia defilovali víly, indiáni, roboti, Červená čiapočka, drevorubač, pávica, potápač, piráti, kocky Lega, draky, letci, tigre, kuchári, futbalisti, princezné, zvieratká, šašovia, kozmonauti, karatisti, Pipi a Mexičan, hasička, fantastické bytosti, tanečnica v krásnom ľudovom kroji. Zaujímavé masky dostali pekné ceny, šikovní súťažiaci sladké odmeny a tých, ktorí radi tancujú, navnadili na tanec Karolínka, Linda, Beátka a Saška.