Navigácia ZŠ

 • 3. 7. 2018

  Úradné hodiny kancelárie školy počas mesiaca júl 2018 (každá streda od 9.00 - 12.00) budú vzhľadom na prebiehajúce rekonštrukčné práce v budove len na telefónnej linke 0915 724 351.  

 • ŠvP 2018 - I. turnus I. stupeň

  Do galérie ŠvP 2018 - I. turnus I. stupeň boli pridané fotografie.

 • ŠvP 2018 - I. stupeň

  Do galérie ŠvP 2018 - I. stupeň boli pridané fotografie.

 • ŠvP - II. stupeň

  ŠvP - II. stupeň

  Aj tento rok sa takmer sto žiakov II. stupňa zúčastnilo školy v prírode, tentokrát v nádhernom prostredí Belušských Slatín. O program sa postarali p.uč. Hatalová, Mojžitová, Florianová, Kočanová, Brunovská a Hostová. O tom, že bol naozaj bohatý, svedčí 18 súťažných disciplín. Nikto neodišiel naprázdno,  najväčšou odmenou však budú krásne spomienky. Aj keď nás neustále strašil dážď, užili sme si aj prechádzky po lese a na záver aj výlet do Čičmian, Rajeckej Lesnej a na Fačkovo sedlo. K spokojnosti s pobytom prispeli aj výborní kuchári. 

 • ŠvP - II. stupeň

  Do galérie ŠvP - II. stupeň boli pridané fotografie.

 • Kúzla v Bory Mall

  Do galérie Kúzla v Bory Mall boli pridané fotografie.

 • Tretiaci sa vzdelávajú v prírodovednom múzeu

  Do galérie Tretiaci sa vzdelávajú v prírodovednom múzeu boli pridané fotografie.

 • Príchod zo ŠvP

  Milí rodičia,

  čakajte nás na parkovisku o 15.15. 

   

 • Pozdrav zo ŠvP I. a II. ročník

  Do galérie Pozdrav zo ŠvP I. a II. ročník boli pridané fotografie.

 • 20. 6. 2018

  POKYNY NA LPČ

   

  Deti sú rozdelené do dvoch oddelení:

  1. oddelenie: 1. a 2. ročník v 2. A (č. dv. 13).

  2. oddelenie: 3. a 4. ročník v 3. B (č. dv. 14).

   

  V prípade potreby môžete telefonovať na mobil 0902 078 302.

 • 20. 6. 2018

  POKYNY NA LPČ

   

  Činnosť v LPČ je od 7.00 hod. do 17.00 hod. Príchod do školy je do 8.00 hod. V utorok 3. 7. je odchod zo školy o 7.45 hod.

  Deti si prinesú:   prezuvky

                            opaľovací krém

                            šiltovku/klobúčik

                            slnečné okuliare

                            desiatu, olovrant

                            nápoje

                            farbičky/peračník

   

  V prípade nepriaznivého počasia je možná zmena programu.

 • Deň detí v Medickej záhrade

  Do galérie Deň detí v Medickej záhrade boli pridané fotografie.

 • Školský výlet v Kolárove

  Do galérie Školský výlet v Kolárove boli pridané fotografie.

 • Deň detí

  Deň detí

   V sobotu 2. 6. sme oslávili Deň detí na našom školskom dvore. Rodičia si s deťmi zmerali svoje sily v siedmich disciplínach / Roztrhané korálky, Stolný tenis, Štafeta, Slalom na metle, Hod na kôš, Popoluškin problém, Skákanie vo vreci /. Zašportovali si, zasúťažili a hlavne sa zabavili. Víťazi boli odmenení a nezabudlo sa aj na porazených. Nechýbalo chutné občerstvenie a na záver sa všetci posilnili výborným gulášom.Vďaka rodičom, ktorí venovali tento deň svojim deťom a vďaka aj pedagógom, ktorí mali z tejto akcie dobrý pocit.

  J.J.

 • Tretiakov navštívil generálny riaditeľ LESOV SR

  Tretiakov navštívil generálny riaditeľ LESOV SR

  V stredu 30. mája 2018 našich tretiakov navštívil generálny riaditeľ LESOV SR Ing. Marian Staník, ktorý prišiel osobne odovzdať diplom a vecné ceny našej tretiačke Emke K., ktorá získala 1.miesto v I. kategórii v súťaži Od stromu k zošitu, ktorú vyhlásili LESY SR. Ocenená nebola len Emka, spolužiaci z triedy si domov odniesli krásne drevené pravítko s lesnou tematikou, do areálu školy bude v najbližších dňoch nainštalovaná aktivita lesnej pedagogiky a koncom augusta všetci žiaci školy získajú linajkované zošity vo formáte A5 v dvoch typoch 523 EKO, 524 EKO s výhernými grafickými prevedeniami podľa víťazných žiackych návrhov, ktoré budú LESY SR na svoje náklady prostredníctvom svojich odštepných závodov distribuovať do škôl. Výstava najlepších žiackych prác z projektu Od stromu k zošitu bude počas celej letnej sezóny sprístupnená v Lesníckom skanzene vo Vydrovskej doline.

  L.K.

 • Takto sme oslávili MDD

  Do galérie Takto sme oslávili MDD boli pridané fotografie.

 • Zábavno - súťažné dopoludnie

  Zábavno - súťažné dopoludnie

  Aj naša škola  dňa 1. 6. 2018 oslávila Deň detí  zábavnými športovými aktivitami. Žiaci si zmerali sily individuálne i v tímoch. Víťazom sa stal každý zúčastnený, lebo nikto neodišiel bez ceny.

  Za vydarené športové dopoludnie sa podpísalo vedenie školy i pedagogickí pracovníci. Naše poďakovanie patrí taktiež Rade rodičov, ktorí nás finančne podporili.

 • Školský výlet v Kolárove

  Školský výlet v Kolárove

  Dňa 6. júna sa žiaci štvrtých ročníkov vybrali na školský výlet do Kolárova, kde navštívili veľmi zaujímavé miesto - vodný plávajúci mlyn. Priamo v mlyne je zriadené Múzeum vodného mlynárstva. Lodný mlyn je zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska. Je umiestnený do veľmi pekného prostredia riečneho ramena Malého Dunaja v kraji lužných lesov južného Slovenka. Okrem nových poznatkov a informácií, ktoré sa deti dozvedeli z prednášky sa zregenerovali a zrelaxovali v krásnom prostredí prostredníctvom pohybových hier, naháňačiek, schovávačiek, či futbalu. Počasie nám prialo až do samého konca výletu a domov sme sa vracali s novými nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré nám zostanú v pamäti.

 • 2. miesto s MASKOTOM VICTOUR 2018

  2. miesto s MASKOTOM VICTOUR 2018

  V mesiaci máj sa žiaci I. stupňa zapojili do druhého ročníka súťaže "Nakresli maskota a poď s nami do tábora", pod záštitou spoločnosti Victour, ktorá je organizátorom detských táborov. Cieľom súťaže bolo nakresliť maskota pre rok 2018. Tretiačka Nataša Tatiana Š. sa svojím výtvarným stvárnením maskota predstave porotcov priblížila získala krásne 2.miesto. Nataške srdečne gratulujeme a prajeme príjemný pobyt v letnom tábore s Victour.

  L.K.

 • 3.miesto v súťaži BUDÚCNOSŤ SVETA 2018

  V tomto školskom roku sa žiaci  I. stupňa zapojili do 3. ročníka výtvarnej súťaže BUDÚCNOSŤ SVETA, v ktorej naša tretiačka Ema K. s výtvarnou prácou „Ekologické myslenie“ získala 3.miesto v kategórii I. stupeň ZŠ. Témy, ktoré v súťaži dominovali, boli ochrana prírody, recyklácia, využitie moderných technológií a zabránenie znečisťovaniu ovzduší. Odborná porota pri voľbe víťazov prihliadala na výtvarnú stránku, súvis s témou životného prostredia a inovativne spracovanie diela. Spomedzi všetkých registrovaných diel, organizátori vybrali tie najkrajšie, najpútavejšie a najoriginálnejšie, ktoré budú naďalej vystavovať. Medzi TOP VYBRANÉ DIELA sa dostali práce Emy K. a Stelly D. z tretieho ročníka, Michaely J. a Anny N. zo štvrtého ročníka. Dievčatám gratulujeme a prajeme veľa úspechov aj v ďalších ročníkoch súťaže.

  L.K.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika
  Grösslingová 48, 811 09 Bratislava
 • +421 2 5292 3482

Fotogaléria