Naše krúžky

Pre deti materskej školy sú pripravené záujmové krúžky, ktoré môžu spestriť ich pobyt u nás. Pomôžu rozvíjať ich schopnosti, či talent a zároveň sa hravou formou niečo nové naučia. Prihlásiť Vaše deti na jednotlivé krúžky je možné priamo v priestoroch našej MŠ. V prípade, že potrebujete bližšie informácie, obráťte sa na pani učiteľky, ktoré Vám ochotne poradia a pomôžu.

Tanečná rytmika

Krúžok tanečnej rytmiky je určený pre všetky deti, ktorým sa páči pohyb v rytme hudby. Tanečné pohyby, veľa zábavy a hra - to všetko čaká na záujemcov o tento krúžok.

I. skupina:  Kačičky + Myšky, v utorok od 14.40 - 15.25 hod.

II. skupina: Sovičky + Motýliky, v utorok od 15.35 - 16.20 hod.

Prvá hodina je v utorok 2.10.

Teši sa na Vás  Miška

Kreatívne dielničky sa otvárajú pre Sovy a Motýle. Čaká na nich pestrá paleta tvorivých a originálnych hier.

Každú  stredu sa na Vás teší Saška.

Aj tento rok program Fit Kids ponúka Motýľom a Sovám veľa fyzických výhod spojených s účasťou v športových hrách, vrátane zlepšenia koordinácie celého tela.

Kedy?

Každý štvrtok  od 15.00 - 16.00 hod.

Poskytovanie širokej škály zmyslových skúseností, ktoré vytvoria prirodzené prostredie, kde malé deti nasávajú anglický prízvuk, hovoria prvé slová a vytvárajú si slovnú zásobu. Toto všetko zábavnou formou cez hudbu, pohyb, hru a množstvo precvičovania nájdete v krúžku Helen Doron English každý pondelok a piatok.

I. skupina: Sovičky + Motýliky   od 14.45 - 15.15 hod.

II. skupina: Myšky  od 15.30 - 16.00 hod.

Navigácia MŠ