• Aktuálne informácie

Zuzana Salihu

Blanka Kozačková

Marta Dubovská

Akékoľvek informácie ohľadom stravovania poskytne vedúca ŠJ osobne alebo telefonicky na čísle 02 / 52 96 84 17. V čase neprítomnosti zastupuje vedúcu ŠJ hlavná kuchárka, p. Ivančíková.

Konzultácie po dohode s vedúcou školskej jedálne: e-mail: zsgrosba.sj@gmail.com

Číslo účtu ŠJ: IBAN SK20 0200 0000 3500 2333 8012

Evidencia odberu stravy žiakov ZŠ je len na základe čipu. Každý stravník je povinný prevzatie obeda zaznamenať na čítacom zariadení pri okienku v ŠJ. Stravník si zakúpi čip u tajomníčky školy. Cena čipu je € 5,00.   Deti v MŠ čipy k odberu stravy nepotrebujú.

ODHLASOVANIE STRAVY

V  prípade neprítomnosti dieťaťa/žiaka na výchovno-vzdelávacom procese v škole, alebo jeho ochorenia,  je  povinnosťou zákonného  zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy v určenom čase. Odhlásiť sa zo stravovania je potrebné najneskôr do 14.00 hod. v predchádzajúci pracovný deň z dôvodu dodržiavania všeobecne záväzných právnych predpisov pre školské stravovanie.

Z hygienických dôvodov a z dôvodov ochrany zdravia, žiak, ktorý je PN nemôže obedovať v ŠJ. Obed sa nevydáva do obedárov. Vstup rodičia do ŠJ je prísne zakázaný.

Odhlasovanie v priebehu dňa ZŠ:

využívať odhlasovanie cez EduPage, mailom : zsgrosba.sj@gmail.com , telefonicky : 02/52968417

Odhlasovanie v priebehu dňa MŠ:

mailom: zsgrosba.sj@gmail.com , telefonicky : 02/5296841

V prípade náhleho ochorenia dieťaťa/žiaka v noci, cez víkend alebo v prípade epidémie je možné odhlásiť stravu telefonicky na čísle : 0917897357 do 7,30 hod /aj SMS/. Počas dňa je toto číslo vypnuté.