• 2017/2018

        • ZÁUJMOVÉ   ÚTVARY  ŠKOLSKÝ   ROK   2018/2019

           

          Krúžky školy – hradené vzdelávacími poukazmi:

           Názov útvaru

            Meno vedúceho

          útvaru

          Ročník

           

          Deň/Čas

          Krúžok slovenského jazyka

          p. Liptáková

          9.A

          Pondelok: 12,45

          Krúžok slovenského jazyka

          p. Liptáková

          9.B

          Streda: 12,45

          Matematický krúžok

          p. Florianová

          9.A

          Streda: 14,00

          Matematický krúžok

          p. Florianová

          9.B

          Štvrtok: 14,00

          Matematika inak

          p. Chytilová

          8.ročník

          Streda: 14,00

          Zábavná angličtina

          p. Mojžitová

          6.ročník

          Pondelok: 14,00

          Zábavná nemčina

          p. Mojžitová

          6.ročník

          Utorok: 14,00

          Anglická gramatika

          p. Poghosian

          2.stupeň

          Piatok: 14,00

          Zumba

          p. Vičanová

          3. - 4. ročník

          Pondelok: 14,00

          Matematika hrou

          p. Petrunčíková

          4.ročník

          Pondelok: 12,35

          Počítačko A

          p. Macho

          2.ročník

          Pondelok: 13,00

          Počítačko B

          p. Macho

          2.ročník

          Štvrtok: 13,00

          Loptové hry

          p. Hatalová

          2.stupeň

          Utorok: 14,00

          Floorbal

          p. Kelemen

          6.-7.roč.

          Streda: 14,30

          Floorbal

          p. Kelemen

          4.-5.roč.

          Pondelok: 14,30

          Výtvarný krúžok

          p. Jurigová

          2.ročník

          Štvrtok: 13,30

          Výtvarno-estetický krúžok

          p. Dlugošová

          2.stupeň

          Streda: 13,00

           

          Názov útvaru

            Meno vedúceho

          útvaru

          Ročník

           

          Deň/Čas

          Tvorivé dielničky

          p. Kaščáková

          4.ročník

          Pondelok: 14,00

          Divadielko

          p. Hostová

          2.stupeň

          Utorok: 13,45

          Angličtina hrou

          p. Kopálová

          3.-4.roč.

          Utorok: 14,00

          Hravá angličtina

          p. Lehocká

          1.-2.roč.

          Piatok: 13,00

          Pondelok: 13,00

          Basketbalový krúžok

          p. Mižičko

          2.-3.roč.

          Štvrtok: 14,00

           

          Krúžky iných organizácií – platené:

          Názov útvaru

           

          Meno vedúceho útvaru

          Ročník

          Deň/Čas

          Veda nás baví

           

           

          2. – 4.

          Štvrtok:

          14,00 – 15,00

          Športový krúžok

               „FitKids“

           

          1. – 4.

          Utorok:

          15,00 – 16,00

          Štvrtok:

          15,00 – 16,00

          16,00-17,00 MŠ

          Škola karate Okinavan

           

          p. Debrecký

          1. – 9.

          Pondelok - štvrtok:

          15,30 – 16,30

           

          Počítačová animácia

          p. Held

          2.- 7.

          Pondelok- piatok:

          15,00 – 17,00 Streda:

          16,00 – 18,00

          Kurz anglického jazyka – jazyková

          škola CLASS

          p.Wienk

          3.- 5.

          Utorok :       

          Štvrtok: čas ešte upresníme

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika
      • skola@zsgrosslingova.sk
      • +421 2 5292 3482
      • Grösslingová 48, 811 09 Bratislava
      • 31810993
      • 2021687118
      • Mgr. Mária Hronská riaditelka@zsgrosslingova.sk 0915 724 351
      • Mgr. Michaela Hrnčiarová michaela.hrnciarova@zsgrosslingova.sk 0915 724 350
      • Bc. Helga Dovalová +421 2 5292 3750 zsgrosba.ms@gmail.com
      • Ing. Monika Hatalová vychovnaporadkyna@zsgrosslingova.sk
      • Judita Šillová +421 2 5296 8417 zsgrosba.sj@gmail.com
      • PhDr. Marcela Duchková marcela.duchkova@zsgrosslingova.sk 0903 873 284
  • Fotogaléria

    • Takto sme oslávili koniec roka 2018/2019
    • Škola v prírode 1. - 3. ročník
    • Škola v prírode II. stupeň
    • Športový deň pre deti a rodičov – oslavujeme MDD
    • Aj my sme oslávili MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ
    • Školský koncoročný výlet - Červený Kameň
    • Pikopretek 2019
    • Škola v prírode TWISTOVO - I.turnus
    • Zápis do 1. ročníka
    • Netradičné vyučovanie v galérii
    • SLÁVIK SLOVENSKA 2019 - školské kolo
    • Úspech v medzinárodnej výtvarnej súťaži