Vitajte v školskom klube detí

Fašiangový karneval v ŠKD

Karnevalová veselica neobišla ani náš školský klub detí. V stredu 13. februára 2019 sme sa zišli v telocvični, aby deti predviedli svoje maskovanie. Niektorí prišli v jednoduchých, nenápadných, iní vo výrazných maskách. Deti sa predstavili deťom ako panda, zverolekárka, indiáni, víly, detektívi, piráti, princezné, kocúry a mačky, roboti, farbičky, čarodejníci a čarodejnice, hasič, deň a noc, lienky, čerti, draky, rytieri, vedec, šašovia, morská panna, pop-corn, Indiana Jones, myšky, snežienka, ježko, futbalisti.

Nechýbalo ani občerstvenie a hodnotné ceny za najoriginálnejšie tvorivé masky. Karneval sme ukončili triednymi diskotékami a hrami.