Dávame na známosť, že sme boli v divadle, ale žiadne predstavenie sme nevideli. Vošli sme služobným vchodom. Privítala nás mamička nášho spolužiaka Samka, pani Kristínka. Ukázala nám to, čo bežní diváci nevidia. Videli sme rôzne rekvizity, boli sme v kostymérni, "ochutnali" sme jedlá, ktoré mávajú herci na predstavení, ale nedajú sa jesť, boli sme v skúšobni, ktorá vyzerala ako herňa, videli sme strojovňu, ktorá je pod javiskom a pod. Najväčším zážitkom pre nás bolo stáť na javisku, pobehať si po ňom, nastúpiť do vozňa, ktorý bol najväčšou rekvizitou a vidieť obrovské hľadisko. Bolo to všetko veľmi zaujímavé. Ďakujeme.
Deti z I. A triedy.