• 2. - 8. september

uč. 3/3
    • V.A, V.B Anj 2
      :
      Dokončiť aktivitu z dnešnej hodiny (dokresliť, vyfarbiť, ...) a nalepiť do zošita (veľký čistý alebo linajkový). Zajtra si to budeme čítať.
    • VI.A
      Pridelená DÚ
      :
      Prepíšte si, prosím, poznámky z literatúry (a naučte sa :) )
    • Št05. 09.
    • V.A, V.B Anj 2
      :
      Začali s knihou,s. 4,cvičenia 1 a 2. Cvičenie 2 (list) prečítať doma aspoň 2x, nabudúce sa k tomu vrátime (budeme sa učiť privlastňovacie zámená).
    • VI.A, VI.B Anj 2
      :
      Kto nedokončil aktivitu z dnešnej hodiny (Dear diary...), dokončiť a nalepiť do zošita (používali sme veľký čistý, alebo veľký liňajkový). Na najbližšej hodine si ich prečítame.
    • VI.B
      :
      K dnešnej "domácej úlohe" pripájam dokument s návodom, ako vypracovať prezentáciu k prečítanej knihe (povinné čítanie).

Pozor, nezabudnite, že sa to odovzdáva do 2.12.2024 – odoslaním prezentácie cez EduPage alebo na mail.
    • Pi06. 09.
    • I.B Anj 1
      :
      Na hodinách ANJ budeme potrebovať veľký bezlinajkový zošit, ktorý bude ostávať v triede. Prosím o jeho zakúpenie,ak ste tak už neurobili. Deti dnes prinesú učebnice ANJ, prosím o ich obalenie. Ďakujem pekne. .Hrnčiarová
    • I.C
      Písanka 1 strana 2-3 , šlabikar 1 strana 2-3
    • I.C Anj1
      :
      Na hodinách ANJ budeme potrebovať veľký bezlinajkový zošit, ktorý bude ostávať v triede. Prosím o jeho zakúpenie,ak ste tak už neurobili. Deti dnes prinesú učebnice ANJ, prosím o ich obalenie. Ďakujem pekne. Hrnčiarová
    • II.B Anj 1
      :
      Na hodinách ANJ budeme ako minulý rok potrebovať veľký bezlinajkový zošit, ktorý bude ostávať v triede. Prosím o jeho zakúpenie,ak ste tak už neurobili. Deti dnes prinesú učebnice ANJ, prosím o ich obalenie. Ďakujem pekne. Hrnčiarová
    • IX.B
      Nemecký jazyk
      Meine Sommerferien
      Ich verbrachte meine Sommerferien sehr gut.Im Juni war ich zu Hause.Ich las Bücher und spielte Fußball.
      Im Juli war ich am Meer. Bei gutem Wetter war ich immer am Strand.Ich lag in der Sonne,schwamm und tauchte gern.Ich lernte neue Freunde kennen.Einige Male fuhr ich mit dem Schiff und Boot.Am Abend ging ich ans Meer und genoss frische Meeresluft.
      Im August war ich auf dem Lande.Hier half ich meiner Oma.Ich pflückte Äpfel und goss die Blumen.Ich fuhr mit meinen Freunden Rad und badete im Fluss.Manchmal surfte ich im Internet.Der Sommer ist meine Lieblingsjahreszeit.Ich verbrachte meine Ferien lustig und aktiv.