Materská škola má zriadené vlastné občianske združenie Grösslingáčik.

Občianske združenie Grösslingáčik úzko spolupracuje s vedením a pedagogickými zamestnancami materskej školy, pri podpore a modernizácii materiálno - technického vybavenia tried MŠ, školského dvora, pri skvalitňovaní a zveľaďovaní interných a externých priestorov materskej školy.

Poskytuje finančné prostriedky na kultúrne a spoločenské podujatia, športové aktivity, výlety exkurzie, či  malé pozornosti pre deti pri príležitosti rôznych sviatkov (Mikuláš, karneval, MDD, súťaže, koniec školského roka a pod.).

Snahou  OZ Grösslingáčik  je zlepšovať podmienky a život detí v materskej škole .

Bankové spojenie: IBAN SK9683300000002702063830

Názov banky: Fio banka a.s.

SWIFT : FIOZSKBA

Fakturačné údaje: