• Aj malí môžu pomáhať prírode

• 06.10.2019 07:17
      • Problémy životného prostredia, či už na lokálnej, alebo aj globálnej úrovni, sa týkajú každého z nás, lebo k nim väčšou či menšou mierou, niekedy vedome, niekedy nevedome, prispievame. V rámci enviromentálnej výchovy a prostredníctvom zážitkového učenia, s využitím interaktívnych učebných pomôcok, pod názvomAj malí môžu pomáhať prírode prebehne 21.10.  v materskej škole stretnutie predškolákov s lektorkou z Daphne (Inštitút aplikovanej ekológie).

• Nadpis