• Rodičia čítajú deťom

• 22.08.2019 16:03
        • Pupo a Fazuľka sú úplne obyčajní škôlkari. Pupo nosí okuliare, má guľaté bruško a často sa bojí. Fazuľka je zase malá, hanblivá a rada trucuje. A predsa sú obaja skvelé deti – tak ako aj ty! Ich príbehy ti ukážu, ako sa popasovať s každodennými problémami, ako získať zdravé sebavedomie a ako sa tešiť z toho, že sme rôzni – veď práve vďaka tomu je každý z nás skvelý a jedinečný.

Milí Grösslingáči,
          zaujali Vás Pupo a Fazuľka? 11. a 12. apríla príde k nám do MŠ autorka Hanka Lasicová a prečíta najkrajšie úryvky z rovnomennej knihy.
          Tešíme sayes a ďakujeme!

• Mám básničku na jazýčku

• 22.08.2019 15:59
        • Pozývame Grösslingáčikov na recitačnú súťaž v umeleckom prednese, ktorá sa uskutoční 26.marca (v utorok) v materskej škole v dopoludňajších hodinách.
        • Zápis detí do materskej školy

• 14.04.2019 04:38
          • Tlačivo žiadosti  ZIADOST_DO_MS_2019.docx
          • Vyplnené žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava – Staré mesto v šk. roku 2019/2020 zákonní zástupcovia odovzdajú zástupkyni riaditeľky ZŠ pre MŠ  v termíne:

od 2. – 10. mája

denne v čase od 10.00 – 13.00 hod.

Pri prijímaní detí zákonní zástupcovia detí povinne predložia:
            • žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ
            • potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa a o povinnom očkovaní
            • občiansky preukaz zákonného zástupcu
            • rodný list dieťaťa k nahliadnutiu

Doplňujúce informácie: Oznamenie_o_prijimanii_do_MS_2019.pdf

• Divadlo

• 22.08.2019 16:01
        • Milí Grösslingáči smiley
          5.4. o 9.00 hod. v našej MŠ privítame Divadlo Svetielko, ktoré Vám predstaví
            Príbeh o kvietkovanom dievčatku a pani Zimicismiley
    • Nadpis