• Deň otvorených dverí pre predškolákov

• 23.08.2019 14:08
        • Milí predškoláci,

20.3. (v stredu) si budete môcť prezrieť areál školy, posedieť si v školskej lavici, nahliadnuť do učebníc, stretnúť sa s učiteľmi a žiakmi, ktorí Vás budú trpezlivo sprevádzať v ďalšom období života.

• Tešíme sa na knihy a knižnicu

• 23.08.2019 14:09
        • Ahojte predškoláci,
          19. a 22. marca  o 9.00 hod. nás čaká návšteva knižnice na Karadžičovej ulici.

Marec - mesiac knihy bol prvýkrát v bývalom Československu vyhlásený v roku 1955 na počesť Mateja Hrebendu a ako snaha o udržanie a podporenie trvalého záujmu o knihy.

• Depistáž so zameraním na školskú spôsobilosť detí

• 08.02.2019 15:26

• Vážení rodičia „predškolákov“,

ponúkame Vám možnosť prihlásiť Vaše dieťa na depistáž so zameraním na školskú spôsobilosť detí, ktorá sa uskutoční dňa 19. februára v dopoludňajších hodinách, v rámci denného zamestnania detí, v priestoroch materskej školy.
          Skupinové psychologické vyšetrenie má orientačný charakter. Jeho účelom je podchytiť deti, u ktorých by bolo vhodné uvažovať o odklade školskej dochádzky o 1 rok. Na základe depistáže Vám v prípade potreby navrhnú kompletné bezplatné vyšetrenie školskej spôsobilosti v jarných mesiacoch v CPPPaP Brnianska 47, Bratislava.

Informovanie rodičov o výsledkoch depistáže prebehne v rovnaký, alebo nasledujúci deň, v popoludňajších hodinách, podľa dohody, opäť v priestoroch MŠ.

V prípade Vášho záujmu o orientačné vyšetrenie školskej spôsobilosti Vášho dieťaťa, Vás prosíme o vyplnenie tlačív, ktoré sa nachádzajú u triednych učiteliek MŠ – anamnestický dotazník, informovaný súhlas.

• 23.08.2019 14:10

• „Hurá je to tu zas, radujú sa všetci,
          opäť prišiel k nám detský karneval.
          Masky rýchlo von, nabok všetky veci,
          dnes tu nie je nik, kto by v kúte stál...“

Milí Grösslingáčismiley

V pondelok 18.2. nezabudnite prísť v  karnevalových maskách.
          Náhradné oblečenie nechajte vo svojej skrinke.
          Zažijete dopoludnie plné  tanca, spevu, hudby, úžasnej zábavy a fotenie.
          Môžete si so sebou priniesť malé občerstvenie a veľkú dobrú náladu.
          Farbami a úsmevom nešetriteyes

• OTVORENÁ HODINA

• 06.02.2019 01:27
        • pre rodičov detí z TANEČNEJ RYTMIKY  sa uskutoční
          5.2.  (v utorok)
          Prekladá sa o týždeň z 29.1. kvôli zvýšenej chorobnosti detí.

I. skupina:  Kačičky + Myšky o 15.30 hod.
          II. skupina: Sovičky + Motýliky o 16.10 hod.

Tanečná rytmika bude i napriek malému počtu detí v utorok 29.1.

• Nadpis